poslední aktualizace
20.9.2007

Partneři akce:

logo Walk
Walk Solutions

logo Parlament
Parlament Club


logo vsk
VSK Profi, s.r.o.

logo macerace
Macerace Fuck Metal

hlavní strana deník fotogalerie plán cesty o Islandu výbava video příprava kontakt


Deník s fotografiemi

Celou cestu jsem měl každý večer spoustu času ve stanu, tak jsem z nudy napsal mnoho autentických postřehů do zápisníku a teď si je můžete vychutnat na tomhle webu. Doufám, že si z nich uděláte obrázek o tom, co taková cesta vnitrozemím Islandu obnáší. Stejně se na nic jiného, než na mé bláboly netěšíte, tak tady je máte hezky den po dni!

takže do toho, ať víte jak jsem dopadl...Předchozí výpravy do světa

Peru a Bolívie 2003

Expedice Pajeros čili pět týdnů s Jirkou, Habičem a Jardou v říši Inků. O putování z Limy po vyprahlém pobřeží Pacifiku, podvodech v Nazce, zvracení v autobusech, žvýkání koky v Cuscu, pochodu na Machu Picchu, volejbalu na jezeře Titicaca, lezení po sopkách, odpalování dynamitu v Potosí, rybaření na solné pláni, hnědé laguně na Altiplanu, brodění hnusné řeky v jungli, průjmu v Arequipě a sledování kundorů v kaňonu Colca.

Rusko a Altaj 2004

O raftingu na divoké Katuni a putování Altajskými horami, o vodce, azbuce, ruských nadlidech, socialismu a kapitalismu v praxi, mafii, o hnusném houbaření a krásné, téměř liduprázdné přírodě s vodáckou expedicí z Rokycan a České Třebové

Mexico a Guatemala 2006

Expedice Pajeros II. čili s Habičem a Jardou o 4 týdnech toulání se zemí Mayů a Aztéků a k vrcholu Pico de Orizaba. O tequille a karibském rumu, mumii na pyramidách, mexickém metru, bramborácích pod Acapulcem, šílených řidičích autobusů, posilovně u Atitlánu, krokodýlech na smetišti, kokosech na cepínu, harpunování ryb, zatčení policií na památkách, vodopádech v jungli, jeskyních na Yucatánu a o sólové Jardově výpravě za památkami.

Island 2006

Expedice Hákarl. O dvou týdnech s Maxem v zemi vikingů a taky o poslechu Bathory na drakaru, ukradeném batohu, stopování homosexuála, Geysiru a Gullfossu, o skvělém Bónusu, o chytání ovcí na treku z Landmannalaugaru do Skógaru, flákání se v Sellfossu a potulkách po Reykjavíku. A hlavně o smradlavém žraloku.